İnternetten Alışveriş Sanal Kartla Güvenli Ve Kolay

İnternet üzerinden güvenli ve hızlı alışveriş yapmayı sağlayan ödeme yöntemidir. E- ticaret sitelerinde güvenlikle ilgili problem yaşanmadan alışveriş yapmanın en kolay yoludur.
 

 Sanal Kart Kullanımı Avantajlı mı?

                                             
 Sanal bir kart olan paykwik sayesinde kart aidatı ve banka masrafı ödemek gerekmemektedir. Banka ve kimlik bilgilerini paylaşmadan alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Sanal kart satın alımında yüklenen miktar kadar harcama yapılabilmektedir. Bu sayede paykwik10 ön ödemeli olduğundan kullanımda limit aşımı, bütçeyi aşma gibi problemler oluşmaz.
 
 Tek kullanım için tasarlanmıştır. Sanal karta ikinci kez bakiye yüklemesi yapılamamaktadır. Kullanım sonrasında kart iptal olmaktadır. Bilgilerin çalınması, kartın kopyalanması gibi durumlara yol açmaz. Kimlik, banka gibi bilgiler paylaşılmadığından güvenli alışveriş sağlamaktadır.
 
 Bir çok avantaj sağlayan ödeme yöntemi olarak tercih edilmektedir. Özellikle güvenlik açısından kullanımı önemlidir.Banka kullanmadan kart sahibi olmanın en kolay yoludur. Özellikle e ticaret siteleri üzerinden güvenli alışveriş yapabilmeyi sağlamaktadır.
 
 Anlaşmalı olduğu siteler üzerinde her türlü alımda kullanılabilmektedir. Ödeme yöntemi olarak seçildikten sonra ilgili satıra sanal karta ait pin numarası girilerek ödeme gerçekleştirilmektedir. Banka ve kimlik bilgisi paylaşımı yapılmadan ödeme güvenli şekilde gerçekleşmektedir.