Neden Paykwik Sanal Kart Kullanmalıyım?

Online ödemelerde web sitelerine girmeniz gereken veriler nedeniyle dolandırıcılık riski yaşamayı ortadan kaldırmak için Paykwik kullanmalısınız. Size dair hiçbir kişisel bilginin ve kredi kartı verisinin girilmesi gerekmiyor olması, sistemin her zaman için güvenli bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.
           
 Sınırsız yapıya sahip veya on binlerce TL değerinde karta tek bir kodla ulaşılması mümkün olmadığı için, bilgilerinizin çalınması ve adınıza harcama yapılması da imkansız hale geliyor. Güvenilirliğinin yanı sıra, elektronik ticarette gizliliğe önem veren kişilerin sayısının milyonlara ulaşması nedeniyle bu yöntem geliştirilmiştir.
 

 Paykwik Türk Lirası İle Alınır Mı?

 
 Türkiye'de de geçerli olan ve tamamen yasal bir sistem olmasından ötürü gönül rahatlığıyla bu sistemdeki çeşitli kart bakiyelerini satın alabilirsiniz. Paykwik10 aracılığıyla 10 Euro, 20 Euro, 50 Euro, 100 Euro gibi farklı kart seçenekleri arasından seçiminizi yaparak kart talep edebilirsiniz.
 
 Bu işlem için internet sayfasında yer verilen Whatsapp butonuna tıklayabilir ve yetkili ekiple iletişime geçebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat yardım almanızı sağlayacak şekilde, Türk Lirası ile kart alımına uygun hizmeti veriyorlar.