NEDEN PAYKWİK?

Paykwik, online olarak kullanılan, sanal kart ile ödemelerinizi yapabildiğiniz bir sistemdir. Kullanımının ergonomik ve güvenli olması niçin Paykwik sorusunun sorulduğunu da ortaya koyuyor. Çünkü kullanım mantığı, düzeni ve çeşitli güvenlik prosedürleri açısından bilgilerinizin çalınma durumu gibi problemler ile karşılaşmazsınız. Size çeşitli alışveriş sitelerinde ödeme yapma olanağını sağlar, para yatırım işlemlerinizi tamamlayarak finansal alandaki taleplerinizi etkili bir biçimde verir. çoğunlukla kullanılan ve biroldukça alanda görülen yöntemdir. Para yatırım işlemlerinizi gerçekleştirmek istediğinizde veya bir ürünü almak istediğinizde bekleme süresi bulunmaz. Anında para yatırım imkanı ve bunun şeklinde pozitif seçenekler Paykwik yönteminin avantajları arasında yerini almaktadır.
 
Eğer Paykwik nasıl alınır diye bir soru soruyorsanız, alım işlemleri resmi siteleri üzerinden gerçekleşmektedir. Satın alınabilir şeklinde bakiye limitleri vardır. Bu limitler Paykwik10 markalı sitemizde, 10€ ile başlar ve 1000€ miktarına kadar gider. İhtiyacınız olan ve bütçenizi karşılayan oranda bakiye satın alımlarını TL cinsi üzerinden satın alarak kartın sahibi olabilirsiniz. Satın alma işlemleri resmi site üzerinden gerçekleşir.
 
Satın alan hizmetlerine sağ alt panelde başvurularınızı yapmalı ve Canlı Destek üzerinden geri bildirim almanız gerekiyor. Kartı satın almak için müşteri hizmetleri size Banka Hesap Numarası verir. O numaraya satın almak dilediğiniz bakiyeye nazaran para yatırarak Paykwik kartına haiz olabilirsiniz. Kart için para yatırım işleminin arkasından Canlı Yardım ekiplerine başvurmalısınız. Peşinden kartınıza ait olan 19 hanelik PIN kodu ve öteki detayları sizlere SMS veya E-posta ile gönderilecektir. Hepsi niçin Paykwik sorusu içerisindeki avantajların neler olduğunu gösteriyor.