Paykwik İle Keyifli Alışveriş

 Güvenli alışverişe imkan tanıyan paykwik ülkemizde en çok tercih edilen sanal kartlardan biridir. Paykwik, sağladığı avantajlar sayesinde internet alışverişlerinin güvenilir adresi olarak kabul görmektedir. Kart, online olarak hizmet sunan tüm mağazalarda kullanılabilir.

  Neden Paykwik?

 İnternet sitelerine ödeme yapılırken bazen güvenlik açıkları oluşmaktadır Siteler her ne kadar yoğun güvenlik önlemleriyle korunsa da bu açıklar bazen meydana gelir. Kötü niyetli kullanıcılar, kredi kartlarının elektronik ortamda bıraktıkları izleri takip edebilir. Böylelikle internetteki dolandırıcılık eylemleri yaşanmaktadır.
 Paykwik tek kullanımlık bir sanal alışveriş kartıdır. Kart satın alınırken, size bir şifre verilir. Bu şifre tek kullanımlıktır. Kullanım sonrası kart iptal olur. Bu durum, kartın izinin sürülmesini imkansız kılar. Dolayısıyla paykwik10 size yüzde yüz güvenli alışveriş olanağı verir.

  Paykwik'in Avantajları

 Paykwik yalnızca güvenlik yönünden değil birçok yönden avantajlıdır. Günümüzde hemen her internet sitesi Paykwik ödemelerini kabul etmektedir. Yani kart, her yerde kullanılabilir. Bununla birlikte kart, oldukça hızlı ve pratik kullanım sunar. Paykwik kullanırken, zaman kaybettiren işlemlere gerek olmaz. Birkaç saniye içerisinde alışverişinizi tamamlamanız mümkün kılınır.