Paykwik Kolaylığı

İnternet siteleri arasında alışveriş yapabilmek amacıyla açılmış bazı internet siteleri bulunmaktadır. Bu internet sitelerinin bazıları sanal kart uygulamalarıyla ödemeyi kabul etmektedir. Özellikle de oyun siteleri sanal kartlar kullanılarak puan transferi işlemine onay vermektedir. Bahsettiğimiz sitelere para veya puan transferi yaparak alışveriş yapmak ve puan aktarmak için kullanılan sanal kartlardan birisi de paykwik isimli sanal karttır.
                           

 Paykwik Nasıl Bir Karttır?

 
 Gerçekte fiziki bir kart olmayıp elektronik kart özelliği taşıyan paykwik10 sanal kartı, bu kartı veren siteden kolaylıkla alınabilen bir sanal karttır. Paykwik kart sahibi olmak için bu kartın satıldığı internet sitelerine üyelik yapmak gerekmektedir. Üyelik yaparken kartın kullanımı ile ilgili sözleşmenin imzalanması ve istenilen bilgilerin kayıt edilmesi gerekmektedir.
 
 Kayıt işlemini yaptıktan sonra paykwik isimli karta para yüklemek için kartın transfer kabul ettiği bankaların kredi kartı ile paykwik’e para transferi yapmak gerekmektedir. Para transferi yapıldıktan sonra paykwik sanal kartı, bu karttan ödeme kabul eden bütün sitelerde güvenle kullanabilirsiniz. Paykwik, yüksek güvenlik önlemleri sayesinde sanal ortamda başınıza gelebilecek tüm dolandırıcılık faaliyetlerini engellemektedir.