Paykwik Nedir? Avantajları Nelerdir?

Paykwik Nedir?      
 
 Paykwik, dünya üzerinde binlerce alışveriş sitesinde gereçli olan bir sanal karttır. Sanal ortamda kimlik veya kart bilginizi paylaşmadan alışveriş yapabilmenizi sağlayan güvenilir bir karttır. Paykwik sanal kart sayesinde online alışveriş yaparken neredeyse bütün dolandırıcılık riskleri ortadan kalkmaktadır.
 
 Paykwik kart, alışverişlerinizi güvenilir, hesaplı ve kolay şekilde yapabileceğiniz bir karttır. Paykwik ile ödeme kabul eden mağazaların, internet adreslerine, doğrudan giriş yapılarak alışveriş yapılır. Ayrıca birçok online sitede kabul eden bir ödeme yöntemidir.
 

 PayKwik Avantajları Nelerdir?

 
 Paykwik kart sisteminin en güzel avantajlarından biri internette binlerce site arasında tek kullanımlık ve güvenli bir şekilde ödeme yaparak alışveri yapmak. Paykwik kodları sayesinde son derece güvnli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 
 Paykwik10 kart sizlere hızlı ve kolay ödeme imkanı sunmaktadır. Oyun sitelerinde geçerli olmakla beraber popüler sitelerde de ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır. Birkaç siteye örnek vermek gerekirse bunlar; League Lagends, Knight Online, Skype, Facebook..
 

 Paykwik Fiyatları Nasıl?

 
 Paykwik kartların fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz.
 
 10€ Paykwiki fiyatı 56TL, 20€ Paykwiki fiyatı 103TL, 25€ Paykwiki fiyatı 120TL, 30€ Paykwiki fiyatı 162TL olarak satın alabilirsiniz.