Paykwik10 Nedir?

Paykwik10 günümüzde kullandığımız kredi kartlar gibi 16 hane kart numarası bulunan, güvenlik kodu yer alan ve son kullanım tarihine sahip karttır. Paykwik10 internet üzerinden yapılan alışverişlerin ödemesinde kullanılan sanal kart olarak bilinmektedir. Paykwik sayesinde bütün internet harcamalarınızın ödemesini yapabilirsiniz. Alışverişleriniz de paykwik ödeme yöntemini seçtiğiniz taktirde herhangi bir faiz veya komisyon kesintisi yansıtılmamaktadır. Paykwik kartı kolayca satın alabilirsiniz.
                                  
 Paykwik karta sahip olmak oldukça avantajlıdır. Bu sanal kart sayesinde para yatırma, online para transferi ve fatura ödeme yöntemlerini kullanmak oldukça kolaydır. Paykwik kart ile internet üzerinden alışveriş yaptığınız da kart üzerine kaydettiğiniz telefon numarasına kısa mesaj olarak şifre gelmektedir. Bu yöntem sayesinde alışverişler oldukça güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.
 

 Paykwik Kart Nasıl Kullanılır?

 ???????
 Satın almış olduğunuz paykwik karta hesap kartınızdan veya kredi kartınızdan para yükleyerek alışveriş yapmaya veya her hangi bir ödeme yapmaya başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişlerde ödeme yöntemi olarak paykwik kartı seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra 16 haneli kart numarası, kartın son kullanım tarihi ve güvenlik kodunu yazarak ödemeyi başarıyla gerçekleştirmiş olursunuz.